piątek, 23 maja 2014

Eventy firmowe

Chcesz podziękować swoim pracownikom za owocny rok współpracy, nagrodzić ich za jakieś szczególne osiągnięcie lub po prosu zorganizować wyjazd integracyjny, żeby wzmocnić więzy między poszczególnymi członkami zespołu? Jeśli tak, to potrzebna ci będzie pomoc specjalisty, dla którego organizacja eventów jest chlebem powszednim. Firmy zajmujące się organizowaniem wyjazdów integracyjnych, imprez integracyjnych, pikników firmowych itp. znajdziesz w każdym większym mieście.

 Ich ogromną zaletą jest to, że dysponują własną bazą współpracowników – firm cateringowych, restauracji, zespołów muzycznych, fotografów, organizatorów terenowych atrakcji, miejsc noclegowych, przewoźników itp. Korzystając z ich pomocy, możesz często liczyć na lepsze warunki finansowe, niż gdybyś zamówił fotografa czy catering na własną rękę. Dlatego organizacja eventów przy pomocy firmy, która się tym zajmuje, nie tylko zdejmuje kłopot z głowy, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas własnych pracowników, jaki musieliby poświęcić na zorganizowanie uroczystości czy wyjazdu.

1 komentarz:

  1. Wydaje mi się, że każda firma raz na jakiś czas powinna zorganizować dla swoich pracowników przyjęcie integracyjne, na którym mogliby porozmawiać na tematy zupełnie niezwiązane z pracą. Jest wiele miejsc, w których takie przyjęcie można zorganizować. To https://naskrajnej.pl/oferta jest jednym z nich.

    OdpowiedzUsuń