piątek, 23 maja 2014

Eventy firmowe

Chcesz podziękować swoim pracownikom za owocny rok współpracy, nagrodzić ich za jakieś szczególne osiągnięcie lub po prosu zorganizować wyjazd integracyjny, żeby wzmocnić więzy między poszczególnymi członkami zespołu? Jeśli tak, to potrzebna ci będzie pomoc specjalisty, dla którego organizacja eventów jest chlebem powszednim. Firmy zajmujące się organizowaniem wyjazdów integracyjnych, imprez integracyjnych, pikników firmowych itp. znajdziesz w każdym większym mieście.

 Ich ogromną zaletą jest to, że dysponują własną bazą współpracowników – firm cateringowych, restauracji, zespołów muzycznych, fotografów, organizatorów terenowych atrakcji, miejsc noclegowych, przewoźników itp. Korzystając z ich pomocy, możesz często liczyć na lepsze warunki finansowe, niż gdybyś zamówił fotografa czy catering na własną rękę. Dlatego organizacja eventów przy pomocy firmy, która się tym zajmuje, nie tylko zdejmuje kłopot z głowy, ale także pozwala zaoszczędzić pieniądze i czas własnych pracowników, jaki musieliby poświęcić na zorganizowanie uroczystości czy wyjazdu.

7 komentarzy:

 1. Wydaje mi się, że każda firma raz na jakiś czas powinna zorganizować dla swoich pracowników przyjęcie integracyjne, na którym mogliby porozmawiać na tematy zupełnie niezwiązane z pracą. Jest wiele miejsc, w których takie przyjęcie można zorganizować. To https://naskrajnej.pl/oferta jest jednym z nich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra inicjatywa szefa taki event. Tylko wszystko zgrać to też nie jest taka prosta sprawa. Fordanserki Kraków można zatrudnić, dzięki nim na pewno nie będzie nudno i sztywno. Panie nie tylko zachęcają ale także towarzyszą panom na parkiecie. Oczywiście wszystko z dobrej woli, nikt nikogo na siłę nie zmusza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obecnie jest wiele restauracji i lokali, które chętnie organizują tego typu eventy - posiadają nawet bazę noclegową, oraz sale do przeprowadzania szkoleń. Spójrzcie na ofertę https://www.ranchopodbocianem.pl/ - myślę, że przypadnie wam do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad tym aby na takim przyjęciu pojawiły się profesjonalne Hostessy taniec swój prezentujące. Moim zdaniem może to być na prawdę ciekawe i miłe urozmaicenie całej imprezy

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest wiele ciekawych pomysłów na to jak zorganizować ciekawą imprezę integracyjną. Można na przykład wybrać się wspólnie na strzelnicę. Tutaj https://www.shootingcracow.com/cennik/ sprawdzić sobie można cennik strzelnicy w Krakowie. Nie są to jakieś kosmiczne koszty więc myślę, że warto chociaż doświadczyć takiej rozrywki

  OdpowiedzUsuń
 6. Organizacja dobrej imprezy firmowej to zadanie dla specjalistów, dlatego polecam w tym zakresie stronę - https://eventy-firmowe.pl - można się wiele dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Organizacja takich eventów to nie jest łatwe zadanie dlatego warto się zastanowić czy nie powierzyć zadania fachowcom. Takie agencje jak https://foxevents.pl/ kompleksowo zaplanują wydarzenie zgodnie z oczekiwaniami klienta, mogą się zająć tak naprawdę wszystkim od wyboru miejsca po organizację dowozu uczestników.

  OdpowiedzUsuń