niedziela, 9 sierpnia 2015

Piknik firmowy

Do Polski znowu wraca moda na pikniki firmowe, organizowane przez duże firmy i korporacje, głównie z myślą o swoich pracownikach i rodzinach. Kiedyś takie pikniki były bardziej popularne, potem zostały zastąpione przez wyjazdy integracyjne, a obecnie znów stawia się na integrację nie tylko samych pracowników, ale i ich rodzin.

Pikniki firmowe organizują na przykład hipermarkety – dla rodzin zatrudnionych w danym sklepie osób. Atrakcje na takich piknikach cieszą przede wszystkim dzieci. Mogą to być różnego rodzaju „dmuchańce” czyli zjeżdżalnie, dmuchane zamki, suche baseny z piłkami itp., ciekawe konkursy – np. zapasy w kostiumach sumo, a także zajęcia tematyczne dla dzieci (zimą to zajęcia z dekorowania pierników, latem – rysowanie kredą lub lepienie z masy plastycznej). Obowiązkową pozycją na piknikach firmowych jest także malowanie twarzy, które najmłodsi uwielbiają. Atrakcją dla starszych uczestników pikniku może być koncert znanej gwiazdy lub występy kabaretów

3 komentarze:

  1. Ja słyszałem, ze bardzo dobrą opinią cieszą się Fordanserki Kraków na tego typu imprezy. Słyszeliście coś więcej na ten temat?

    OdpowiedzUsuń
  2. Natomiast ja wiele dobrego słyszałam o tym miejscu https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe/ , często tu są organizowane imprezy firmowe. W ogóle uważam,że takie spotkania integracyjne zawsze pozytywnie wpływają na atmosferę w pracy

    OdpowiedzUsuń
  3. A co byście powiedzieli na event online? To dość modne i na czasie rozwiązanie, szczególnie w czasach pracy zdalnej. Takim wydarzeniem od strony organizacyjnej może się dla Was zająć agencja eventowa https://foxevents.pl/eventy-online/ . Można ich znaleźć we Wrocławiu, do każdego klienta podchodzą indywidualnie.

    OdpowiedzUsuń