wtorek, 15 września 2015

Imprezy organizacyjne

Pracownicy korporacji często mówią, że jedyną zaletą pracy w takim miejscu są imprezy integracyjne. To cykliczne wyjazdy, organizowane na ogół raz do roku, przeznaczone dla całego działu lub wszystkich pracowników danej firmy i finansowane przez firmę. Miejsca, do jakich jeździ się na wyjazdy integracyjne są różne i zależą od wielkości firmy i liczby pracowników, ale także od tego, jak zamożny jest przedsiębiorca.

 Najbogatsze firmy, na przykład sieci komórkowe, zabierają swoich pracowników na kilkudniowe wyjazdy integracyjne do zagranicznych kurortów – Turcji czy Tunezji. Te, które dysponują skromniejszym budżetem, wybierają miejscowości w kraju lub nawet blisko siedziby firmy. Imprezy integracyjne to zwykle wyjazdy weekendowe, choć w przypadku podróży zagranicznych, zdarzają się też oczywiście kilkudniowe wycieczki. Złośliwi twierdzą jednak, że takie wycieczki wcale nie wpływają na integrację pracowników, bo główną atrakcją podczas wyjazdu jest wspólne picie alkoholu do upadłego.

16 komentarzy:

 1. Rzeczywiście w korporacjach często stawia się na takie imprezy. Dlatego takie firmy jak http://www.everal.pl są chętnie brane do współpracy przy organizacji

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, ze każda firma raz na jakiś czas powinna zorganizować dla swoich pracowników przyjęcie integracyjne, na którym mogliby porozmawiać na tematy zupełnie niezwiązane z pracą. Jest wiele miejsc, w których takie przyjęcie można zorganizować. To: https://naskrajnej.pl/imprezy-firmowe jest jednym z nich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że na takiej imprezie integracyjnej nie może zabraknąć kogoś takiego jak Hostessy Kraków. ostatnio u mnie w firmie takie hostessy były calą noc na przyjęciu i było na prawdę supr!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedną z lepszych atrakcji na tego typu imprezy są Fordanserki. Obecnie jest wiele agencji fordanserek, więc każdy z pewnością znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń
 6. na eventach polecam Wam skorzystac z doświadczonych hostess. Agencja Alternativa ma swojej bazie super dziewczyny https://alternativamodels.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Każda impreza firmowa w Warszawie powinna zawierać elementy rywalizacji i współpracy :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkim planującym imprezę firmową lub okolicznościowązdecydowanie mogę polecić agencja fordanserek . Jest to świetny pomysł na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, a jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wydaje mi się, że warto organizować imprezy firmowe w Krakowie i możecie sprawdzić sobie np. ofertę https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/ , gdzie taka impreza moze zostać zorganizowana w bardzo ciekawym miejscu dla wielu osób, więc śmiało sobie skorzystajcie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Scenariuszy jest sporo, warto pomyśleć co się najlepiej w waszej firmie sprawdzi. Mazury zimą agroturystyka to opcja z pewnością na najlepsze zintegrowanie wszystkich z firmy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dla osób poszukujących imprez firmowych polecam stronę: http://miejskiegry.pl/ - wiele przydatnych informacji :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli szukacie firm organizujących imprezy firmowe - to zapraszam na https://cityexploring.pl - naprawdę świetny poziom.

  OdpowiedzUsuń
 14. Imprezy integracyjne są bardzo ważne. Dzięki nim pracownicy lepiej się dogadują. To wpływa na dobrą współpracę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pewnie, że takie imprezy to okazja aby zintegrować zespół, zmotywować także ich do lepszej pracy przy okazji. Ale organizacja wcale nie jest prosta, może warto zgłosić się do fachowców? Taka firma jak https://foxevents.pl/letnie-pikniki/ organizuje eventy firmowe różnego rodzaju, teraz latem piknik na powietrzu to może być dobry wybór.

  OdpowiedzUsuń